Dziadek Mróz 2018 - zakończenie semestru zimowego

Nasi Mili! W dniach 20.01-21.01.2018 wszystkich naszych Słuchaczy wraz z osobami towarzyszącymi/bliskimi/znajomymi zapraszamy na drugi już w historii naszej Szkoły wyjazd do Chatki Dziadka Mroza na Białorusi. Dziadka Mroza mieliśmy okazję odwiedzić już w zeszłym roku, bawiliśmy się cudownie (rozwiń TUTAJ), więc i tym razem mamy zamiar zabrać Was na krótki weekendowy wypad do tego przeuroczego bohatera, a tym samym podczas kolacji z wieczorkiem tanecznym zakończyć zimowy semestr naszych kursów. Poniżej przedstawiamy wszystkie szczegółowe informacje dotyczące najbliższego wyjazdu:

NA BIAŁORUŚ BEZ WIZY DO PARKU NARODOWEGO "BIAŁOWIESKA PUSZCZA"
Wyjazd dwudniowy: 20-21.01.2018

• Dzień I

Łódź – Białowieża
zbiórka w Łodzi, Traugutta 25, godz. 07.00, odjazd na trasę godz. 07.15.
Przejazd przez: Drohiczyn - bez zwiedzania – (miasto królewskie z ciekawą historią - Góra Zamkowa z wczesnośredniowiecznym grodziskiem, świątynie - kościół Św. Trójcy; zespół klasztorny franciszkanów; kuria biskupia), Grabarka - Święta Góra Grabarka to najważniejsze sanktuarium prawosławne w Polsce, Milejczyce i Kleszczele - przejazd przez miejscowości z rozplanowaniem przestrzennym z XVI -XX w. ciekawą historią i drewnianą zabudową oraz świątyniami różnych wyznań, Hajnówka - sobór Św. Trójcy jest jednym z najciekawszych obiektów architektury sakralnej w Polsce; miejsce koncertów w ramach Międzynarodowego Festiwalu "Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej". Dojazd do Białowieży, przejazd na polsko-białoruskie przejście graniczne Białowieża-Piererow, przejście pieszo granicy. Przejazd białoruskim autokarem do siedziby Białoruskiego Parku Narodowego „Puszcza Białowieska” w Kamieniukach. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu „Kamieniuki”**, pokoje 2-osobowe z łazienkami i TV. Krótki odpoczynek, dalej spotkanie z przewodnikiem.

Turystyczny program zwiedzania Puszczy Białowieskiej:
Kamieniuki – Polana Gościnna – jezioro Ladzkie ( jedyne jezioro w Puszczy Białowieskiej, ostoja ptactwa wodnego) – Dąb„Patriarcha” (jeden z największych dębów Puszczy Białowieskiej) – sosna „Olbrzymia” siedziba „Dziadka Mroza”, krótki postój na poczęstunek regionalny (białoruskie bliny) – droga „Carski Trakt” – powrót do Kamieniuk.
Kolacja z dancingiem, czas wolny, nocleg.

• DZIEŃ II:

Śniadanie, turystyczny program zwiedzania :
Muzeum Puszczy Białowieskiej oraz wizyta w siedzibie białoruskiego Dziadka Mroza i Śnieżynki.
Spacer wzdłuż wolierów ze zwierzętami( żubry, ryś, dziki, wilki, sarny, jelenie, tarpany).
Przejazd na granicę, powrót do Białowieży, wyjazd.

Cena zawiera:

• przejazd autokarem na trasie Warszawa – Hajnówka – Białowieża - Warszawa oraz autokarem białoruskim na terenie Parku Narodowego "Puszcza Białowieska"
  • 1 nocleg w hotelu w pokojach 2-osobowych z łazienkami
  • posiłki wg programu (1 śniadanie, kolacja)
  • obsługa pilota na całej trasie i przewodnika na terenie Białorusi
  • ubezpieczenie NNW/KL
  • załatwienie specjalnych przepustek na teren Parku Narodowego "Puszcza Białowieska"(Białoruś).

Cena nie zawiera:

• biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Parku Narodowego "PB"- 25 euro/os.

UWAGA: każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport!!!

Koszt wyjazdu: 485 PLN/os (przy grupie 15-osobowej), w przypadku mniejszej liczby uczestników cena wyjazdu może ulec zmianie.

Zapisy: , 511-20-803

Termin zgłoszeń: 10.01.2018.

Zapraszamy na intensywne kursy wakacyjne!
Zapraszamy na CZWARTY WIECZÓR ROSYJSKI!