Kursy 2018 - semestr letni

Przed nami czwarty WIECZÓR ROSYJSKI!!!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów języka rosyjskiego oraz miłośników rosyjskiej kultury na kolejne, cudowne spotkanie z lektorami naszej Szkoły.

Wieczór tym razem odbędzie się w nowym miejscu na mapie Łodzi, w klubokawiarni TU przy ulicy Piramowicza 11/13 w sali kinowej. Jeśli pogoda dopisze, przeniesiemy się na patio:)

Podczas spotkania najpierw zabierzemy Was do Archangielska, opowiemy o bezsennych białych nocach, sprawdzicie czy po ulicach naprawdę chodzą niedźwiedzie, przekonamy Was, dlaczego warto jechać tam razem z nami już w czerwcu. Zaprosimy Was także nad Bajkał i powiemy co trzeba zrobić, żeby wybrać się z załogą naszej Szkoły Koleją Transsyberyjską do Irkucka w najbliższe wakacje, a nasza Słuchaczka Ola opowie Wam jak spakować na wyjazd plecak, co to jest fake portfel i pasek przemytnika.

Cały wieczór umilą nam dźwięki muzyki i nasz Słuchacz Piotr, który podczas występu „Ja igraju na garmoszkie" na akordeonie zagra dla Was najpopularniejsze piosenki na wschodnią nutę.

Dodatkowo TU kuchnia przyrządzi dla Was „ruskie pierogi”, herbatę z samowara, a my zadbamy o trochę bąbelków.

Zapraszamy wszystkich, wszystkich, wszystkich! Wstęp bezpłatny.

 

Gwarantujemy, że będzie extra! 20 kwietnia, godzina 18.00., ul. Piramowicza 11/13. 

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy TUTAJ!

____________________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy na kursy w nowym semestrze letnim 2018!!! Startujemy już w marcu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co dla Ciebie przygotowaliśmy, jak wyglądają zajęcia oraz grafik spotkań, zapoznaj się z informacjami poniżej:

 • MAX. 6 OSÓB W GRUPIE!!!
 • Wszystkie poziomy zaawansowania - język rosyjski ogólny, w biznesie, przygotowanie do egzaminów Instytutu Puszkina.
 • Nowe grupy!
 • DLACZEGO WŁAŚNIE MY? BO JESTEŚMY OŚRODKIEM EGZAMINACYJNYM INSTYTUTU PUSZKINA W MOSKWIE ORAZ WYJAZDOWYM CENTRUM SZKOLENIA JĘZYKA ROSYJSKIEGO W ARCHANGIELSKU I IRKUCKU. PO PROSTU UCZYMY TEGO, NA CZYM ZNAMY SIĘ NAJLEPIEJ!!!
 • WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY - WYKŁADOWCY UNIWERSYTETÓW W POLSCE I ROSJI!!!
 • Koszt kursu (60 h): 620 zł/osoba/semestr*
 • *Uczysz się, studiujesz, dojeżdżasz spoza Łodzi, lubisz nas na Facebooku, zapisujesz się z kolegą/koleżanką, ktoś polecił Ci naszą Szkołę? - 600 zł/osoba/semestr.
 • *Spełniasz min. 2 z powyższych warunków, np. studiujesz i lubisz nas na Facebooku? - 580 zł/osoba/semestr.
 • *Jesteś naszym stałym Kursantem? - 550 zł/osoba/semestr.
 • Wszystkie materiały dydaktyczne (autorskie podręczniki wydawnictwa naszej Szkoły, nagrania, testy) w cenie kursu.
 • Pierwsza bezpłatna lekcja próbna - przyjdź i przekonaj się jak uczymy!
 • Kursy zakończone wydaniem zaświadczenia ukończenia szkolenia lub międzynarodowym certyfikatem Instytutu Puszkina.
 • Możliwość opłaty w dogodnych ratach (bez ukrytych kosztów).
 • Umowa semestralna z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie.
 • W ofercie także kursy dla najmłodszych. Jeśli jesteś Rodzicem, zapoznaj się z naszą propozycją TUTAJ (rozwiń).
 • Start kursów: 05.03.2018!!!
 • Zapisy do: 04.03.2018!!!
 • Sprawdź aktualny GRAFIK (rozwiń) i wybierz najbardziej dogodne dla siebie terminy oraz godziny zajęć.
 • Aby zapisać się na kurs zadzwoń pod numer: 514-799-603 (infolinia czynna poniedziałek-piątek 10.00-17.00) lub napisz: kontakt@szkola-rasputin.pl
 • Podaj swoje dane: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres email. Wybierz poziom, którym jesteś zainteresowany, a my udzielimy niezbędnych informacji.
 • Jeśli wcześniej uczyłeś się języka rosyjskiego i nie wiesz jaki poziom wybrać przeczytaj naszą ściągę JAKI POZIOM (rozwiń). Jeśli ta podpowiedź Ci nie pomoże drogą elektroniczną prześlemy test kwalifikujący do odpowiedniej grupy. Jeśli i on nie rozwieje Twoich wątpliwości zaprosimy Cię na konsultacje z lektorem, który określi Twój poziom.
 • Chcesz poznać naszą metodę, charakter kursów, lektorów, dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj ZAJĘCIA GRUPOWE (rozwiń).
 • A może chcesz zdać z nami w tym roku certyfikat? Śledź naszą podstronę CERTYFIKATY (rozwiń). Na przełomie czerwca i lipca w naszym ośrodku odbędzie się kolejna, już VII sesja egzaminacyjna Instytutu Puszkina.
 • NIE SAMĄ NAUKĄ CZŁOWIEK ŻYJE:) W SEMESTRZE LETNIM ZABIERAMY NASZYCH SŁUCHACZY W DWIE DALEKIE PODRÓŻE. JUŻ PO RAZ DRUGI W CZERWCU ORGANIZUJEMY SZKOŁĘ LETNIĄ W ARCHANGIELSKU (rozwiń), A W SIERPNIU WYBIERAMY SIĘ W PODRÓŻ ŻYCIA KOLEJĄ TRANSSYBERYJSKĄ (rozwiń). JECHAĆ MOGĄ WSZYSCY CHĘTNI!
 • Nauka języka to nie tylko zwykły kurs językowy. Za nami spacery po Łodzi śladami Rosji, Wieczory Rosyjskie, warsztaty kulinarne i inne wydarzenia. Zobacz, co się u nas dzieje:) GALERIA (rozwiń).
 • Jak zawsze działać będzie nasz Klub Filmu Rosyjskiego, przed nami wiele seansów. Tak bawimy się na pokazach w hotelu Stare Kino Cinema Residence TUTAJ (rozwiń).
 • W semestrze letnim przygotowaliśmy jeszcze wiele innych atrakcji, ale to niespodzianki, więc bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebooku (rozwiń), Instagramie (rozwiń) i Twitterze (rozwiń).

Zapraszamy do Rasputinowych przygód i nauki w naszym gronie!!!

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na CZWARTY WIECZÓR ROSYJSKI!
RUSZYŁY ZAPISY NA SEMESTR LETNI 2018!
Zapraszamy na rosyjskie, noworoczne śniadanie!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź