Jaki poziom?

Jeśli nie wiesz do której grupy dołączyć, zapoznaj się z opisem kursów poniżej. Ta ściąga pomoże Ci wybrać odpowiedni poziom i przybliży charakterystykę zajęć. Jeśli wcześniej uczyłaś/eś się języka rosyjskiego i nie umiesz określić swojego poziomu, drogą elektroniczną przesyłamy test kwalifikujący do odpowiedniej grupy, a jeśli i on nie rozwieje Twoich wątpliwości - zapraszamy na konsultacje z lektorem.

Kliknij w odnośnik, aby rozwinąć opis:

POZIOM POCZĄTKUJĄCY A1

POZIOM FAŁSZYWIE POCZĄTKUJĄCY