Oferta kursów - semestr letni

Zapraszamy na kursy w semestrze letnim!!! RUSZYŁY ZAPISY!!! Jeśli chcesz wiedzieć jak wyglądają nasze zajęcia, jakie są aktualne zniżki, jaki wybrać poziom kursu, jak wygląda grafik i jak się zapisać - zapoznaj się z informacjami poniżej:

 1. MAX. 6 OSÓB W GRUPIE!!!
 2. Wszystkie poziomy zaawansowania - kursy regularne; konwersacje "Gadułki"; rosyjski ogólny, w biznesie, w turystyce, przygotowanie do egzaminów Instytutu Puszkina.
 3. Koszt kursu (60 h): 620 zł/osoba/semestr*
 4. *Uczysz się, studiujesz, dojeżdżasz spoza Łodzi, lubisz nas na Facebooku, zapisujesz się z kolegą/koleżanką? - 590 zł/osoba/semestr
 5. *Spełniasz min. 2 z powyższych warunków, np. studiujesz i lubisz nas na Facebooku? - 570 zł/osoba/semestr
 6. *Jesteś naszym stałym Kursantem? - 550 zł/osoba/semestr
 7. Intensywny semestralny kurs przygotowawczy do egzaminu Instytutu Puszkina - 700 zł/osoba/70 h
 8. Interesują Cię tylko konwersacje? Konwersacje "Gadułki"- 465 zł/osoba/45 h
 9. Wszystkie materiały dydaktyczne (podręczniki, nagrania, materiały autorskie) w cenie kursu.
 10. Możliwość opłaty za kurs w dogodnych ratach.
 11. Start kursów: 07.03.2016
 12. Zapisy do: 05.03.2016
 13. Zapraszamy na pierwszą lekcję próbną - lekcja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.
 14. Sprawdź aktualny GRAFIK (rozwiń) - mamy duży wybór terminów.
 15. Jeśli wcześniej uczyłaś/eś się języka rosyjskiego i nie wiesz jaki poziom wybrać - przeczytaj naszą ściągę JAKI POZIOM? (rozwiń). Jeśli ta podpowiedź Ci nie pomoże, drogą elektroniczną prześlemy test kwalifikujący do odpowiedniej grupy. Jeśli i on nie rozwieje Twoich wątpliwości, zaprosimy Cię na konsultacje z lektorem, który określi Twój poziom.
 16. Chcesz wiedzieć jak uczymy, kto jest lektorem, jaką mamy metodę? Przeczytaj: ZAJĘCIA GRUPOWE (rozwiń)
 17. Zobacz jakie DODATKOWE BEZPŁATNE ATRAKCJE (rozwiń)  zapewniamy oprócz regularnego kursu.
 18. Przekonaj się jak wyglądają nasze zajęcia: GALERIA (rozwiń)
 19. Aby zapisać się na kurs zadzwoń pod numer 511-20-803 (infolinia czynna pon-pt od 10 do 19) lub napisz:
 20. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres email. Wybierz poziom, dni i godziny kursu, którymi jesteś zainteresowana/y, a my udzielimy niezbędnych informacji.
 21. Klub Filmu Rosyjskiego Rasputin (rozwiń) zaprasza wszystkich Słuchaczy Szkoły na comiesięczne bezpłatne pokazy filmów. Pokazy są zamknięte, organizowane specjalnie dla naszych Słuchaczy. Kolejny pokaz już w marcu!!!

 

 

AKTUALNOŚCI

OTWARCIE FESTIWALU SPUTNIK 5 MAJA !!!
FESTIWAL FILMÓW ROSYJSKICH SPUTNIK NAD POLSKĄ W RASPUTINIE!!!
RUSZYŁY ZAPISY NA SEMESTR LETNI!!!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk
rosyjski łódź