Certyfikaty Instytutu Puszkina

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin jest licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym Instytutu im. A. Puszkina w Moskwie. Jako jedyny ośrodek w Łodzi i jeden z trzech ośrodków w Polsce przeprowadzamy sesje egzaminacyjne na międzynarodowe certyfikaty Instytutu Puszkina oraz państwowe certyfikaty Federacji Rosyjskiej w systemie TRKI. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat rodzajów certyfikatów, ich cennika, testów, czasu oczekiwania na wyniki, organizacji egzaminów, komisji egzaminacyjnej, czyli wszystko to co najważniejsze, żeby zdać egzamin!

Galerię zdjęć z egzaminów możesz obejrzeć TUTAJ (rozwiń).

Kliknij w odnośnik, aby rozwinąć opis:

DLACZEGO WARTO ZDOBYĆ CERTYFIKAT?

RODZAJE CERTYFIKATÓW

CENNIK EGZAMINÓW

JAK WYGLĄDA EGZAMIN?

WYNIKI

KOMISJA EGZAMINACYJNA

ORGANIZACJA EGZAMINÓW

Do egzaminów na certyfikaty Instytutu Puszkina możesz przygotować się w naszej Szkole. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce KURSY PRZYGOTOWAWCZE (rozwiń).

 

 

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy w semestrze zimowym 2020/2021
WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź