Cennik

Zajęcia indywidualne

50 zł brutto/60 minut

40 zł brutto/60 minut* cena z rabatem dla: osób uczących się; studentów; emerytów; osób spoza Łodzi; przy większej liczbie godzin; jeśli polubisz nas na Facebooku.

30 zł brutto/60 minut* cena z rabatem dla: Słuchaczy kursów grupowych lub stałych Kursantów.

Zajęcia via Skype: 35 zł brutto/60 min

Materiały dydaktyczne i podręcznik wliczone są w cenę kursu.

Zajęcia grupowe

Kurs semestralny 60 h - 650 zł*

Zniżki:

*uczysz się, dojeżdżasz spoza Łodzi, jesteś emerytem, lubisz nas na Facebooku, zapisujesz się na kurs z kolegą/koleżanką? Koszt kursu 60 h - 630 zł

*spełniasz min. 2 warunki, np. uczysz się i dojeżdżasz spoza Łodzi? Koszt kursu 60 h - 600 zł

*jesteś naszym stałym Kursantem? Koszt kursu 60 h - 550 zł

Materiały dydaktyczne i podręcznik wliczone są w cenę kursu.

Szkolenia dla firm Wycena indywidualna

 

 

 

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy w semestrze zimowym 2020/2021
WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź