Zajęcia grupowe

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin jest ośrodkiem egzaminacyjnym Instytutu Puszkina w Moskwie, a także wyjazdowym centrum szkolenia języka rosyjskiego w Archangielsku i Irkucku. Uczymy tylko tego, na czym znamy się najlepiej!

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wszystkie powody, dla których warto dołączyć do Rasputina:) A jest ich wiele! Tylko 6 osób w grupie, skuteczna metoda, własne podręczniki i zeszyty ćwiczeń, doświadczeni lektorzy, dodatkowe i bezpłatne atrakcje, pierwsza lekcja próbna, przystępny system zniżek, przytulne sale wykładowe, sprawdzona struktura kursów, bogata oferta zajęć, łatwe zapisy. Z nami zdasz egzaminy na certyfikaty i zwiedzisz Rosję. O tym, co nas wyróżnia przeczytasz właśnie tutaj.

Kliknij w odnośnik, aby rozwinąć opis:

MAKSYMALNIE 6 OSÓB W GRUPIE

SKUTECZNA METODA

WŁASNE PODRĘCZNIKI

DOŚWIADCZENI LEKTORZY

DODATKOWE, BEZPŁATNE ATRAKCJE

LEKCJA PRÓBNA

PRZYSTĘPNY SYSTEM ZNIŻEK

PRZYTULNE SALE WYKŁADOWE

SPRAWDZONA STRUKTURA KURSÓW

BOGATA OFERTA ZAJĘĆ

ŁATWE ZAPISY

WYJAZDY DO ROSJI

JUŻ JEST AKTUALNA OFERTA KURSÓW W SEMESTRZE LETNIM 2020! (rozwiń)

 

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy w semestrze zimowym 2020/2021
WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź