Petersburg - sierpień 2017

Fundacja Języka i Kultury Rosyjskiej oraz Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin zapraszają na 10 dniowy kurs języka rosyjskiego organizowany na nasze zamówienie przez naszego partnera Centrum Kształcenia Alfa-Dialog w Petersburgu. Poranny kurs językowy prowadzony jest przez wykładowców Uniwersytetu im. Hercena w Petersburgu oraz wykładowców organizacji Alfa-Dialog, specjalizującej się w międzynarodowych projektach wymiany językowej. Zajęcia popołudniowe prowadzone są przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin.

Zapraszamy na 10 dni intensywnego kursu połączonego ze zwiedzaniem Wenecji Północy - Sankt Petersburga!!!

Termin: 05.08.-14.08.2017

Moduły zajęć językowych w Alfa-Dialog:

Język rosyjski jako obcy (zajęcia leksykalno-gramatyczne)

Komunikacja międzykulturowa (zajęcia z kultury Rosji)

Rosja: historia i współczesność (zajęcia z historii Rosji) 

Program:

5 sierpnia:

- Przyjazd. Transfer z lotniska. Objazdowa wycieczka autokarem po mieście. Obiad. Zakwaterowanie w hotelu. Otwarcie programu, zapoznanie z uczestnikami kursu. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (2x45 min).

6 sierpnia:

- Zajęcia w Centrum Alfa-Dialog (6 h lekcyjnych, przerwy między zajęciami). Wycieczka do Twierdzy Pietropawłowskiej, zwiedzanie. Obiad. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (3x45 min).

7 sierpnia:

- Zajęcia w Centrum Alfa-Dialog (6 h, przerwy między zajęciami). Wycieczka statkiem po rzekach i kanałach miasta. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (3x45 min).

8 sierpnia:

- Zajęcia w Centrum Alfa-Dialog (6 h, przerwy między zajęciami). Obiad. Wycieczka do Państwowego Muzeum Ermitaż, zwiedzanie. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (3x45 min).

9 sierpnia:

- Zajęcia w Centrum Alfa-Dialog (6 h, przerwy między zajęciami) . Obiad. Wycieczka do cerkwi Św. Izaaka, zwiedzanie. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (3x45 min).

10 sierpnia:

- Zajęcia w Centrum Alfa-Dialog (6 h, przerwy między zajęciami). Obiad. Wycieczka do Cerkwi Zbawiciela na Krwi, zwiedzanie. Letni Ogród. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (3x45 min).

11 sierpnia:

- Wyjazd do Peterhofu. Zwiedzanie. Powrót. Obiad. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (3x45 min).

12 sierpnia:

- Zajęcia językowe w Centrum Alfa-Dialog (4 h, przerwy między zajęciami). Obiad. Wycieczka do Państwowego Muzeum Rosyjskiego. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (2x45 min).

13 sierpnia:

- Wycieczka do m. Puszkin, zwiedzanie Pałacu Katarzyny i ogrodów. Powrót do Petersburga. Obiad. Czas wolny. Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin (2x45 min).

14 sierpnia:

- Zajęcia językowe w Centrum Alfa-Dialog (2h) . Podsumowanie programu. Wręczenie certyfikatów. Obiad. Transfer na lotnisko.

Koszt: 42 880 RUB (ok. 2900 zł)

W cenie:

- zakwaterowanie w hostelu w centrum miasta

- wyżywienie: obiady

- wiza plus ubezpieczenie

- transef z/na lotnisko

- program kulturalny - zwiedzanie najpopularniejszych zabytków miasta

- bilety wstępu do obiektów

- poranny kurs językowy w zakresie 36 godzin lekcyjnych prowadzony przez wykładowców Uniwersytetu im. Hercena w Petersburgu i wykladowców Centrum Alfa-Dialog (zajęcia leksykalno-gramatyczne, wiedza o kulturze i historii Rosji)*

- popołudniowy kurs językowy w wymiarze 24 godzin lekcyjnych prowadzony przez lektorów Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin*

- *ogólna liczba zajęć: 60 godzin lekcyjnych

- zajęcia w kompleksowo wyposażonych salach wykładowych Alfa-Dialog

- materiały dydaktyczne

- certyfikaty zakończenia kursu

- indywidualne podejście wykładowców - kurs organizowany na zamówienie Szkoły Rasputin

- opieka przewodników oraz przedstawicieli i pilotów Centrum Alfa-Dialog

- opieka przedstawicieli Szkoły Rasputin

Cena nie zawiera:

- śniadania, kolacje *na terenie hostelu znajduje się ogólnodostępna kuchnia

- przelot/przejazd *w przypadku zebrania grupy organizacja wspólnego wyjazdu

- przejazd transportem miejskim: metro

Maksymalna liczba Uczestników: 10 osób*

*w przypadku mniejszej grupy ceny mogą ulec zmianie

Rezerwacja miejsc: do 15 marca 2017

Szczegółowych informacji udziela sekretariat Szkoły Języka Rosyjskiego Rasputin: 511-20-803,

 

 

 

AKTUALNOŚCI

W CZERWCU ULEGA ZMIANIE PRACA SEKRETARIATU!
WAKACJE 2017 - RUSZYŁY ZAPISY NA KURSY
SPACER PO ŁODZI ŚLADAMI ROSJI

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź