WIECZÓR ROSYJSKI - 17.02.17

W połowie lutego nasza Szkoła zorganizowała kolejny Wieczór Rosyjski, który i tym razem zgromadził ogromną liczbę Uczestników. Spotkanie z rosyjską kulturą połączyliśmy z przenosinami do nowej siedziby. Od lutego Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin mieści się w jednym z najpiękniejszych biurowców w mieście, w budynku Textilimpex, przy ulicy Traugutta 25, tuż przy Dworcu Fabrycznym, na 15-ym piętrze.
Z tej okazji zorganizowaliśmy dla Was spotkanie, podczas którego oprócz toastów za nasze nowe lokum mieliście okazję posłuchać wystąpienia naszej Słuchaczki Krystyny, która opowiadała Wam o swoich przeżyciach z podróży Koleją Transsyberyjską, pokazała zdjęcia i doradziła na co przygotować się psychicznie i fizycznie wybierając się w taką podróż:)
Zaplanowaliśmy dla Was także koncert w wykonaniu zespołu SIE NIESIE - wystąpił dla Was zespół, w którym m. in. śpiewa nasza Słuchaczka Paulina. Dziewczyny specjalizują się w tzw. białym śpiewie i w tym stylu wykonały kilka utworów na wschodnią nutkę. Były pieśni syberyjskie, białoruskie, ukraińskie, itd. Dziewczyny zebrały ogromne brawa, nic dziwnego, śpiewają przepięknie.
Dodatkowo, na koniec Wieczoru zorganizowaliśmy projekcję rosyjskiego filmu. Podczas naszego spotkania o podniebienia zadbała zaprzyjaźniona pierogarnia wschodnia Teremok.
Były samowary, pyszności, ciekawostki, spotkania po latach. Zgromadziliśmy 200 osób!!! Było magicznie i dziękujemy za ten Wieczór. Do następnego!!!

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy w semestrze zimowym 2020/2021
WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź