Autorskie podręczniki

Od lat zajęcia w naszej Szkole prowadzimy w oparciu o autorskę metodą. Słuchacze już od kilku edycji kursów korzystają z opracowanych przez nas skryptów leksykalnych. Zawierają one tematyczne banki słownictwa dla każdego poziomu zaawansowania. Dzięki takiemu układowi skryptu tematy są uporządkowane, a wszystkie niezbędne słówka i wyrażenia - zebrane w jednym miejscu. Na ich podstawie prowadzimy konwersacje, scenki, dialogi, co służy szybszemu zapamiętywaniu określonych jednostek. Podczas wieloletniej pracy na naszych materiałach zebraliśmy od Słuchaczy wiele opinii, dotyczących budowy skryptu, zawartych w nich tematów, otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek.

Nasze autorskie zbiory sprzyjały efektywnej nauce i postępom uczestników kursów, dlatego też w roku szkolnym 2017/2018 uwzględniając wszystkie rady i uwagi Słuchaczy Rasputina, postanowiliśmy wydać leksykalne repetytorium dla wszystkich poziomów zaawansowania. Podręcznik stanowić będzie bazę naszych zajęć. Dodatkowo, opracowaliśmy zeszyty ćwiczeń, które pozwolą na szlifowanie zagadnień gramatycznych. Wydane przez nas książki i zestawy ćwiczeń nie są przeznaczone do sprzedaży zewnętrznej. Stworzyliśmy je z myślą o naszych Słuchaczach, dlatego też przy rozpoczęciu kursu każdy uczestnik otrzymuje podręcznik i zeszyty ćwiczeń bezpłatnie.

AKTUALNOŚCI

Kursy wakacyjne 2019!
AWARIA!
ZAPISY - SEMESTR LETNI 2019!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź