Dziadek Mróz styczeń 2020 vol.4

WYJAZD NA BIAŁORUŚ BEZ WIZY 18/19.01.2020 do Puszczy Białowieskiej oraz do „Dziadka Mroza i Śnieżynki"

Rasputin wraz z Biurem Podróży Raytan Tour już po raz czwarty zaprasza na bajkowe spotkanie z Dziadkiem Mrozem. Zobacz, jak bawiliśmy się w poprzednich latach: 2016 (rozwiń), 2018 (rozwiń).

1. Dzień (18.01.2020)

Łódź–Białowieża. O godzinie 06:00 spotkanie uczestników z Łodzi pod siedzibą Szkoły Rasputin, przejazd na polsko-białoruskie przejście graniczne Białowieża-Piererow. Piesze przekroczenie granicy. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem, przejazd autokarem do siedziby Puszczy Białowieskiej w Kamieniukach. Zwiedzanie: Muzeum Puszczy Białowieskiej, nastepnie spacer wzdłuż wolierów ze zwierzętami (żubry, ryś, dziki, wilki, sarny, jelenie, tarpany...). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek. Kolacja regionalna w cafe „ALESIA „z oprawą muzyczną" (uwaga, będą tańce:)).

2. Dzień (19.01.2020)

Śniadanie. O godzinie 10:00 wyjazd na zwiedzanie Puszczy Białowieskiej: w programie zwiedzania: Kamieniuki – Polana Gościnna – jezioro Ladzkie (jedyne jezioro w Puszczy Białowieskiej, ostoja ptactwa wodnego) – Dąb „Patriarcha”( jeden z największych dębów Puszczy Białowieskiej) – sosna „Olbrzymia” - droga „Carski Trakt” (na trasie kilka mostków oznakowanych herbami carów rosyjskich); zwiedzanie ekspozycji etnograficznej oraz degustacja białoruskiego samogonu. Przejazd do bajecznej Rezydencji Dziadka Mroza i Śnieżynki. Zwiedzanie ekspozycji: bajecznej chaty Dziadka Mroza, gdzie w drewnianym kufrze w skarbcu i na ścianach znajdziemy listy i rysunki od dzieci z całego świata, w tym także z Polski, które proszą Dziadka Mroza o podarunki i spełnienie marzeń. Poczęstunek blinami. Przejazd na granicę białorusko-polską. Piesze przekroczenie granicy. Wyjazd w drogę powrotną; po drodze odwiedzimy Grabarkę. Święta Góra Grabarka to najważniejsze sanktuarium prawosławne w Polsce. Nastepnie przejazd do Łodzi. Zakończenie wycieczki.

Cena wycieczki: 555,-zł/os.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem na trasie Łódź-Białowieża-Łódź oraz autokarem białoruskim na terenie Parku Narodowego "Puszcza Białowieska",
  • zakwaterowanie 1 nocleg w hotelu Kamieniuki w pokojach 2-osobowych z łazienkami,
  • wyżywienie, posiłki wg programu: 1 śniadanie, 1 kolacja oraz poczęstunek blinami,
  • obsługa pilota na całej trasie,
  • ubezpieczenie NNW /KL,
  • specjalna przepustka na teren Parku Narodowego "Puszcza Białowieska"(Białoruś).

Opłaty dodatkowe:

  • bilety wstepu do zwiedzanych obiektów i przewodnicy lokalni - 25EUR/os.

UWAGA: każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport.
ZAPISY: do 05.01.2020 ; 511-20-803

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy w semestrze zimowym 2020/2021
WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź