Kurs języka rosyjskiego dla najmłodszych

Szkoła Języka Rosyjskiego ma w swojej ofercie również zajęcia grupowe dla najmłodszych. Zajęcia odbiegają od struktury prowadzonych przez nas kursów dla dorosłych i bazują przede wszystkim na wykorzystaniu audiowizualnych i manualnych pomocy naukowych, które pomagają w zapamiętywaniu zwrotów i wyrażeń. Nauka w grupie wspólnie motywuje Dzieci i sprzyja nawiązywaniu znajomości/przyjaźni.

W nowym roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy do udziału w kursach w dwóch grupach wiekowych 7-12 lat oraz 12-15 lat na poziomach początkujących i słabo zaawansowanych. Grafik kursu staramy się ustalić wspólnie z Rodzicami tak, aby zajęcia w naszej Szkole nie kolidowały z planem lekcji Dzieci. Lekcje odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 90 min. w godzinach popołudniowych. Kurs semestralny zaklada realizację 30 godzin lekcyjnych, podczas których na poziomach początkujących zaznajamiamy najmłodszych Słuchaczy z podstawami języka: alfabet, bazowe zwroty i wyrażenia, liczebniki, kolory, rodzina, itp., a na poziomach słabo zaawansowanych rozwijamy umiejętności wypowiedzi. Koszt kursu 390 zł/30 h. Szczegółowych informacji odnośnie zajęć dla Dzieci udziela sekretariat. Zajęcia startują od października. Zapisy trwają do 08.10.2018.

Zobacz, jak wyglądały nasze spotkania w poprzednich edycjach kursów (kliknij w odnośnik, aby rozwinąć opis):

AKTUALNOŚCI

Kursy wakacyjne 2019!
AWARIA!
ZAPISY - SEMESTR LETNI 2019!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź