Mikołajki u Dziadka Mroza vol.3 (Białoruś) - grudzień 2018

Nasi Mili! W dniach 08.12-09.12.2018 wszystkich chętnych wraz z osobami towarzyszącymi/bliskimi/znajomymi zapraszamy na trzeci już w historii naszej Szkoły wyjazd do Chatki Dziadka Mroza na Białorusi. Dwa lata temu byliśmy u Dziadka na Mikołajkach, w styczniu tego roku tańczyliśmy przy dźwiękach akordeonu i białoruskich pieśniach, a w grudniu tego roku ... któż to wie:)

Za każdym razem u Dziadka Mroza bawiliśmy się cudownie, więc i tym razem mamy zamiar zabrać Was na krótki weekendowy wypad do tego przeuroczego bohatera, a tym samym podczas kolacji z wieczorkiem tanecznym świętować Mikołajki. Jeśli macie pociechy - muszą jechać z nami! Poniżej przedstawiamy wszystkie szczegółowe informacje dotyczące najbliższego wyjazdu:

NA BIAŁORUŚ BEZ WIZY DO PARKU NARODOWEGO "BIAŁOWIESKA PUSZCZA"
Wyjazd dwudniowy: 20-21.01.2018

  • Dzień I

Łódź – Białowieża
zbiórka w Łodzi, Traugutta 25, godz. 07.00, odjazd na trasę godz. 07.15.
Przejazd przez: Drohiczyn - bez zwiedzania – (miasto królewskie z ciekawą historią - Góra Zamkowa z wczesnośredniowiecznym grodziskiem, świątynie - kościół Św. Trójcy; zespół klasztorny franciszkanów; kuria biskupia), Grabarka - Święta Góra Grabarka to najważniejsze sanktuarium prawosławne w Polsce, Milejczyce i Kleszczele - przejazd przez miejscowości z rozplanowaniem przestrzennym z XVI -XX w. ciekawą historią i drewnianą zabudową oraz świątyniami różnych wyznań, Hajnówka - sobór Św. Trójcy jest jednym z najciekawszych obiektów architektury sakralnej w Polsce; miejsce koncertów w ramach Międzynarodowego Festiwalu "Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej". Dojazd do Białowieży, przejazd na polsko-białoruskie przejście graniczne Białowieża-Piererow, przejście pieszo granicy. Przejazd białoruskim autokarem do siedziby Białoruskiego Parku Narodowego „Puszcza Białowieska” w Kamieniukach. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu „Kamieniuki”**, pokoje 2-osobowe z łazienkami i TV. Krótki odpoczynek, dalej spotkanie z przewodnikiem.

Turystyczny program zwiedzania Puszczy Białowieskiej:
Kamieniuki – Polana Gościnna – jezioro Ladzkie ( jedyne jezioro w Puszczy Białowieskiej, ostoja ptactwa wodnego) – Dąb„Patriarcha” (jeden z największych dębów Puszczy Białowieskiej) – sosna „Olbrzymia” siedziba „Dziadka Mroza”, krótki postój na poczęstunek regionalny (białoruskie bliny) – droga „Carski Trakt” – powrót do Kamieniuk.
Kolacja z dancingiem, czas wolny, nocleg.

  • DZIEŃ II:

Śniadanie, turystyczny program zwiedzania :
Muzeum Puszczy Białowieskiej oraz wizyta w siedzibie białoruskiego Dziadka Mroza i Śnieżynki, poczęstunek blinami.
Spacer wzdłuż wolierów ze zwierzętami( żubry, ryś, dziki, wilki, sarny, jelenie, tarpany).
Przejazd na granicę, powrót do Białowieży, wyjazd.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem na trasie Warszawa – Hajnówka – Białowieża - Warszawa oraz autokarem białoruskim na terenie Parku Narodowego "Puszcza Białowieska"
  • 1 nocleg w hotelu w pokojach 2-osobowych z łazienkami
  • posiłki wg programu (1 śniadanie, kolacja, poczęstunek blinami)
  • obsługa pilota na całej trasie i przewodnika na terenie Białorusi
  • ubezpieczenie NNW/KL
  • załatwienie specjalnych przepustek na teren Parku Narodowego "Puszcza Białowieska"(Białoruś).

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Parku Narodowego "PB"- 15 euro/os.

UWAGA: każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport!!!

Koszt wyjazdu: 485 PLN/os (przy grupie 15-osobowej), w przypadku mniejszej liczby uczestników cena wyjazdu może ulec zmianie.

Zapisy: , 511-20-803

Termin zgłoszeń: 20.11.2018

AKTUALNOŚCI

Kursy wakacyjne 2019!
AWARIA!
ZAPISY - SEMESTR LETNI 2019!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź