Poziom początkujący A1

Kurs na poziomie A1 przeznaczony jest dla osób, które nigdy wcześniej nie uczyły się języka rosyjskiego, nie znają cyrylicy i podstaw.

Już na pierwszych zajęciach wprowadzany jest alfabet, Słuchacze czytają podstawowe zwroty i wyrażenia, a po zakończeniu lekcji umieją się przedstawić, w kilku słowach powiedzieć gdzie mieszkają, czym się zajmują, ile mają lat, opowiedzieć krótko o swojej rodzinie itp. Wszystko po to, aby już na pierwszych zajęciach przełamać barierę języka.

Poziom A1 daje solidne podstawy słownictwa z zakresu takich tematów jak np. dane personalne, wygląd zewnętrzny, opis mieszkania, opis dnia, rodzina i przyjaciele, zakupy w sklepie czy restauracja oraz podstawy gramatyczne - np. liczebniki główne, odmiana rzeczownika czy czasownika.

Podczas kursu przede wszystkim dużo mówimy - Słuchacze samodzielnie formułują zdania, pytania, opisują ilustracje, inicjują i prowadzą proste rozmowy poprzez wymianę informacji, relacjonowanie wydarzeń, składanie i odrzucanie propozycji itd. Na zajęciach również: czytamy i streszczamy krótkie teksty; ćwiczymy podstawowe konstrukcje gramatyczne; utrwalamy użyteczne słownictwo i poznane zwroty słuchając krótkich nagrań, komunikatów, ogłoszeń; wprowadzamy wypowiedzi pisemne, takie jak pocztówki z pozdrowieniami i życzeniami, smsy, wypełniamy formularze personalne itp.

 

 

AKTUALNOŚCI

Kursy wakacyjne 2019!
AWARIA!
ZAPISY - SEMESTR LETNI 2019!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź