Poziom słabo zaawansowany A2

Kursy na poziomie A2 przeznaczone są dla osób, które kontynuują naukę języka rosyjskiego, opanowały tematy podstawowe z poziomu A1 i chcą rozwijać słownictwo.

W trakcie trwania kursu realizujemy takie zagadnienia jak np. urlop, wypoczynek, praca, zainteresowania, sport, kuchnia, zdrowy tryb życia czy usługi. Na zajęciach czas jest tak podzielony, aby uczestnicy kursu jak najwięcej mówili - wykorzystujemy do tego dialogi w parach, konwersacje z lektorem prowadzącym, scenki sytuacyjne np. w banku czy punktach usługowych, wyrażanie zgody i sprzeciwu, opinii, uczuć itd.

Nie zapominamy także o gramatyce - powtarzamy opanowany materiał podstawowy i rozszerzamy jego zakres o nowe zagadnienia, np. stopniowanie przymiotników czy odmianę liczebników. Słuchacze czytają dłuższe teksty coraz lepiej rozumiejąc ich sens i kontekst; słuchają rozmów, opisów wydarzeń, relacji, krótkich reklam telewizyjnych umiejąc odnaleźć w nich najważniejsze informacje; piszą proste listy, krótkie wiadomości mailowe, zwięzłe notatki czy ogłoszenia.

Po zakończeniu kursu Słuchacze posługują się wzbogaconym słownictwem, a podstawy języka są dobrze ugruntowane.

 

 

AKTUALNOŚCI

Kursy wakacyjne 2019!
AWARIA!
ZAPISY - SEMESTR LETNI 2019!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź