Poziom średnio zaawansowany B1

Kursy na poziomie B1 przeznaczone są dla osób, które mają opanowaną podstawę programową A1 i A2. Na zajęciach utrwalamy zagadnienia z niższych poziomów, wzbogacamy zasób słownictwa i poszerzamy leksykę o takie tematy jak np. kultura, kino, teatr, książki, moda, podróże itd.

W trakcie trwania kursu duży nacisk kładziemy na mówienie - Słuchacze np. prezentują załączony materiał tekstowy i graficzny z/bez przygotowania, przedstawiają swoje opinie na wybrane lub zadane tematy, prowadzą tzw. rozmowy sterowane, które obejmują m.in. udzielanie i uzyskiwanie informacji, negocjowanie, argumentowanie poglądów, recenzowanie wydarzeń itd. Poprzez różnorodne pisemne i ustne zadania ćwiczymy zakres gramatyczny z niższych poziomów oraz wprowadzamy nowy materiał np. złożone konstrukcje czasowe, rząd czasownika czy zaimki nieokreślone.

Uzupełniamy zajęcia o aktualne i ciekawe artykuły, notatki, recenzje z prasy i Internetu. Słuchamy bardziej rozbudowanych tekstów np. wybranych audycji telewizyjnych, radiowych lub wywiadów ze znanymi i lubianymi. Tworzymy dłuższe wypowiedzi pisemne, takie jak np. odpowiedź na korespondencję, oficjalne i nieoficjalne zaproszenia, recenzje filmów, CV itd.

 

 

 

AKTUALNOŚCI

Kursy wakacyjne 2019!
AWARIA!
ZAPISY - SEMESTR LETNI 2019!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź