Wieczór Rosyjski vol. 4

Przed nami czwarty WIECZÓR ROSYJSKI!!!
Zapraszamy wszystkich pasjonatów języka rosyjskiego oraz miłośników rosyjskiej kultury na kolejne, cudowne spotkanie z lektorami naszej Szkoły.
Wieczór tym razem odbędzie się w nowym miejscu na mapie Łodzi, w klubokawiarni TU przy ulicy Piramowicza 11/13 w sali kinowej. Jeśli pogoda dopisze, przeniesiemy się na patio:)

Podczas spotkania najpierw zabierzemy Was do Archangielska, opowiemy o bezsennych białych nocach, sprawdzicie czy po ulicach naprawdę chodzą niedźwiedzie, przekonamy Was, dlaczego warto jechać tam razem z nami już w czerwcu. Zaprosimy Was także nad Bajkał i powiemy co trzeba zrobić, żeby wybrać się z załogą naszej Szkoły Koleją Transsyberyjską do Irkucka w najbliższe wakacje, a nasza Słuchaczka Ola opowie Wam jak spakować na wyjazd plecak, co to jest fake portfel i pasek przemytnika.
Cały wieczór umilą nam dźwięki muzyki i nasz Słuchacz Piotr, który podczas występu „Ja igraju na garmoszkie" na akordeonie zagra dla Was najpopularniejsze piosenki na wschodnią nutę.
Dodatkowo TU kuchnia przyrządzi dla Was „ruskie pierogi”, herbatę z samowara, a my zadbamy o trochę bąbelków.
Zapraszamy wszystkich, wszystkich, wszystkich! Wstęp bezpłatny.
Gwarantujemy, że będzie extra! 20 kwietnia, godzina 18.00., ul. Piramowicza 11/13. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy TUTAJ!

AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2018/2019 CZAS START!!!
Rok szkolny 2018/2019
Zapraszamy na intensywne kursy wakacyjne!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź