Podróż Koleją Transsyberyjską

Kochani!!! Zapraszamy Was w podróż życia!!!

Miło nam ogłosić, że dzięki współpracy z Państwowym Uniwersytetem w Irkucku nasza Szkoła jako partner na Polskę zyskała możliwość organizacji dla Was Letniej Szkoły języka rosyjskiego nad Bajkałem:))))
W 2018 roku na przełomie lipca i sierpnia zabieramy Was na kilkanaście dni intensywnych kursów języka rosyjskiego połączonych ze zwiedzaniem jednego z najpiękniejszych zakątków Rosji - Jeziora Bajkał.

Szkoła Letnia podzielona będzie na 3 etapy: pierwszy - obejmuje podróż Koleją Transsyberyjską na trasie Moskwa-Irkuck 3 dni, 7 h, drugi - 10 dni stacjonarnych kursów języka rosyjskiego na Uniwersytecie Irkuckim, trzeci - 2 weekendowe wycieczki na wyspę Olchon oraz do miejscowości Bolszyje Koty, które stanowią bazę naukowo-dydaktyczną UI oraz bazę turystyczną bezpośrednio nad Jeziorem Bajkał.

Za nauczanie na miejscu oraz wycieczki odpowiadają wykładowcy oraz wolontariusze Państwowego Uniwersytetu w Irkucku. Podróż Koleją Transsyberyjską Moskwa-Irkuck oraz dojazd Warszawa-Moskwa i powrót Irkuck-Moskwa organizować będziemy grupowo dla wszystkich Uczestników Szkoły Letniej.
Podróż Koleją Transsyberyjską to ponad 3 dni językowej praktyki z nosicielami języka, wspaniała przygoda i nowe znajomości. Nauka na Uniwersytecie Irkuckim to możliwość pogłębienia znajomości języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Wycieczki fakultatywne - Jezioro Bajkał w pełnej krasie.

Orientacyjne wydatki:

  • Koszt zakwaterowania i nauki na UI: 22 800 RUB
  • Koszt wycieczek fakultatywnych, włączając transport: 16 000 RUB
  • Wiza: bezpłatna
  • Dodatkowo: transport Warszawa-Irkuck-Warszawa; wyżywienie; ubezpieczenie (niebawem dokładny schemat trasy i koszty biletów).

Ta podróż to nasze marzenie, które dzięki współpracy zawartej z Państwowym Uniwersytetem w Irkucku mamy okazję spełnić razem z Wami. Szczegółowy program Szkoły Letniej oraz kosztorys wyjazdu przedstawimy już wkrótce, a tymczasem rezerwujcie urlopy, zbierajcie oszczędności i szykujcie się na wyjazd życia razem z Rasputinem!!! MAMY PÓŁ ROKU, ABY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PODRÓŻY POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!!:)

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy w semestrze zimowym 2020/2021
WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź