Sprawdzona struktura kursów

Nauka w roku szkolnym podzielona jest na semestry: semestr zimowy (od października do stycznia) i semestr letni (od marca do czerwca). Semestr liczy 60 godzin lekcyjnych. Przed rozpoczęciem każdego semestru prowadzimy odrębne zapisy na kursy. Zajęcia odbywają się w systemie spotkań:

  • 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2x90 min),
  • 1 raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne (1x180 min).

Zajęcia 2 razy w tygodniu przeznaczone są dla osób, które cenią sobie regularne spotkania z językiem. Zajęcia raz w tygodniu w 3-godzinnym bloku to opcja idealna dla osób, które nie mogą poświęcić na uczestnictwo w kursie tak dużo czasu w tygodniu. Zapewniamy jednak, że 3 godziny płyną błyskawicznie, a w trakcie zajęć organizowana jest przerwa na rozprostowanie kości. Mamy także w ofercie mniejszy wymiar godzin w ramach kursów dla dzieci i młodzieży, Seniorów, czy też grup na wyższych poziomach zaawansowania. W okresie wakacyjnym oferujemy intensywne kursy na każdym poziomie. W trakcie roku szkolnego i przerwach międzysemestralnych oprócz kursów stacjonarnych organizujemy dla naszych Słuchaczy wyjazdy do Rosji, na Białoruś i Ukrainę.

Po ukończeniu każdego semestru/kursu Szkoła wydaje Słuchaczom zaświadczenie o ukończeniu nauki na określonym poziomie, a pod koniec letniego semestru można przystąpić w naszej Szkole do egzaminu na certyfikat Instytutu im. Puszkina w Moskwie.

 

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy w semestrze zimowym 2020/2021
WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź