Maksymalnie 6 osób w grupie!!!

Podczas zajęć grupowych bardzo ważny jest bezpośredni kontakt z lektorem, komfort nauczania, kameralna atmosfera, dlatego też uczymy w maksymalnie 6-osobowych grupach. Dzięki temu lektor może skupić uwagę na każdym ze Słuchaczy, a nauka jest bardziej efektywna.

Małe grupy sprzyjają przełamaniu bariery językowej, nauka przebiega w przyjaznej i motywującej atmosferze, co wpływa na intensywność i skuteczność naszych kursów.

Grupy nie przekraczają 6 osób i nie ma wyjątków od tej reguły, co daje gwarancję indywidualnego podejścia do Słuchacza. W trakcie roku szkolnego tworzymy kilka grupa na tym samym poziomie, dlatego też w przypadku nieobecności Słuchacze mogą odrobić zajęcia w równoległej grupie, a wszystkie materiały z lekcji przesyłamy także drogą elektroniczną. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości do dyspozycji podczas dodatkowych konsultacji są nasi lektorzy.  

Zobacz jak przebiegają zajęcia w małych grupach. GALERIA (rozwiń)

 

 

AKTUALNOŚCI

WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020
Zapisy 2019/2020 otwarte!!!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź