Doświadczeni lektorzy

Naszą kadrę stanowią lektorzy z wyższym wykształceniem filologicznym, to absolwenci Filologii Rosyjskiej Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki wielu pobytom w rosyjskojęzycznych państwach i miastach - w Moskwie w Instytucie Puszkina na stypendiach i kursach podwyższenia kwalifikacji dla nauczycieli języka rosyjskiego jako obcego; w Sankt-Petersburgu w Centrum Języka Rosyjskiego i Kultury na kursach metodycznych dla lektorów języków obcych; w Smoleńsku na Uniwersytecie Państwowym na szkole letniej poświęconej "Zagadnieniom współczesnego języka rosyjskiego w międzykulturowej komunikacji"; w Kijowie na Uniwersytecie Lingwistycznym na pedagogicznych kursach doszkalających; we Lwowie na Uniwersytecie im. Iwana Franki na letnich praktykach językowych; w różnych regionach w Rosji, Mołdawii, na Ukrainie, Białorusi i Łotwie na konferencjach i tłumaczeniach ustnych - nasi lektorzy znają "żywy", praktyczny rosyjski na poziomie nosiciela języka.

Wszyscy lektorzy współpracują z naszą szkołą już wiele lat, dlatego doskonale znają specyfikę kursów i mają dobrze wypracowany system nauczania. Są zaangażowani, energiczni, doświadczeni, ambitni, pomysłowi, stale podnoszą swoje kwalifikacje na warsztatach metodycznych w Polsce, Rosji i na Ukrainie. Znają rosyjskie realia, a do tego są bardzo kreatywni, dzięki czemu oprócz nauki języka odkrywają przed Słuchaczami zakamarki rosyjskiej kultury - to właśnie w wyniku inicjatywy naszych lektorów organizujemy w szkole DODATKOWE BEZPŁATNE ATRAKCJE (rozwiń).

Nasz zespół tworzą przede wszystkim lektorzy "polscy", ale na zajęcia zapraszani są także native speakerzy, dzięki czemu Słuchacze mają możliwość zweryfikowania zdobytych w naszej szkole umiejętności podczas spotkania z Rosjaninem z "krwi i kości". Współpracujący z nami native speakerzy pochodzą z różnych miast Rosji, dlatego też Słuchacze mogą poznać różnorodność języka, dialekty i sposoby wymowy typowe dla określonych regionów kraju.

 

 

AKTUALNOŚCI

WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020
Zapisy 2019/2020 otwarte!!!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź