Wakacje z rosyjskim - sierpień 2020

ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z ROSYJSKIM!!!

Tym razem w innym wydaniu, bo on-line, ale za to w promocyjnych pakietach:)

Kochani, od 1 sierpnia proponujemy Wam wakacyjne zajęcia via Skype/Facebook w trybie zajęć indywidualnych. Na czas wakacji rezygnujemy z grupowej formy nauki, by zajęcia były jeszcze bardziej intensywne i efektywne. Kurs ma wymiar miesięczny z możliwością przedłużenia nauki w kolejnych miesiącach.

To Wy decydujecie, jaka liczba zajęć w tygodniu/miesiącu będzie dla Was najbardziej optymalna, dlatego do wyboru przedstawiamy Wam następujące pakiety lekcji:

 

 • zajęcia 1 raz w tygodniu/90 min. - 4 spotkania w miesiącu  -  210 zł
 • zajęcia 1 raz w tygodniu/120 min. - 4 spotkania w miesiącu -  240 zł
 • zajęcia 2 razy w tygodniu/po 60 min. - 8 spotkań w miesiącu - 240 zł
 • zajęcia 2 razy w tygodniu/po 90 min. - 8 spotkań w miesiącu - 300 zł

 

 • Podczas zajęć realizowane są wszystkie zagadnienia leksykalne i gramatyczne, obowiązujące na danym poziomie zaawansowania.
 • Przed każdą lekcją lektor przesyła drogą mailo-wą materiały szkoleniowe, ćwiczenia, podręcznik w wersji PDF, aby Kursant mógł przygotować się na zajęcia odpowiednio wcześniej.
 • Materiały dydaktyczne zawarte są w cenie kursu. 
 • Godziny i dni kursu ustalane są indywidualnie z każdym Kursantem.
 • Jeśli nie jesteś pewien/pewna na jakim poziomie zaawansowania jest Twój rosyjski, napisz do nas: . Drogą elektroniczną prześlemy Ci test weryfikujący poziom i na jego podstawie rozpoczniemy naukę.
 • Przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz od nas do wglądu umowę, która warunkuje wszystkie założenia kursu i sposób zapłaty. 
 • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, absolwentów wyższych Uczelni oraz wykładowców na rosyjskich Uniwersytetach, którzy współpracują z nami od wielu lat.
 • Wiemy, czego od kursu on-line oczekują jego Uczestnicy i jak powinien przebiegać, aby być efektywny, dlatego też zapraszamy do nauki języka rosyjskiego razem z nami!!!

UWAGA!!! Zapisy na kursy wakacyjne przyjmujemy do 31 lipca jedynie drogą elektroniczną pod adresem: !!!!

Do zobaczenia/usłyszenia on-line Ребята!:)

AKTUALNOŚCI

WAKACJE Z ROSYJSKIM 2020
Zapisy - semestr letni 2020
Zapisy 2019/2020 otwarte!!!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź